Migranty
Там, де живуть українці

Що НЕ потрібно говорити на візовому співбесіді. Частина 2

  • ср, 31 жов 2018
  • 145 переглядів

У попередній статті ми вже розглянули кілька прикладів, коли на співбесіді к посольстві США відмовляють у наданні візи. У цій статті представимо ще 5 прикладів непрвильної поведінки.

Випадок №7 «Взагалі не готувалися»

Відмовники: «У мене з необхідного для підтвердження візи все є: нормальний дохід, сімейний стан, квартира і дача. Анкета проста, а у мене на неї просто немає часу, тому віддам в агентство, нехай за мене заповнять».

Офіцер: «Здобувач абсолютно не володіє інформацією, яка відображена в анкеті. У документах повний бардак, довго шукає потрібний папір. Не готовий. Відмовлено».

Висновок: На руках була ідеальна ситуація для отримання візи, людина все сама пустила на самоплив. Такий підхід до справи, викликає недовіру по частині достовірності документів, так як не рідкісні випадки підробки.

Випадок №8 «Перестарались»

Відмовники: «Всі довідки були на руках, головним козирем - американське громадянство прадідуся. На співбесіду пристойно одяглися, посміхалися, гранично чемно відповідали на питання. Звичайно ми були впевнені у своїх силах, але про всяк випадок вдома порепетирували наші відповіді в діалогах».

Офіцер: «Підозріло гладко відповідають, як під копірку. Таке відчуття занадто боятися не сподобається або щоб їм відмовили, напевно, справжня мета - це залишитися в Америці. Відмова».

Висновок: Непотрібно нервувати і вести себе неприродно. Відповідайте коротко і по суті.

Випадок №9 «Одна велика і дружна сім'я»

Відмовник: «Хочемо всією сім'єю помандрувати по Америці. Нас п'ятеро: я з чоловіком і троє наших діток. Щоб в дорозі було легше відкриємо ще й візи для бабусі з дідусем. Можливо у когось і не вийде поїхати, але краще відкрити на всіх».

Офіцер: «Сім'я виїжджає в повному складі?! Безумовно переслідується мета залишитися ».

Висновок: Практика залишити когось в «заручниках» надому на жаль, ефективна і донині, тому не розраховуйте на поїздку всією-всією сім'єю.

Випадок №10 «Занадто великий дохід»

Відмовники: «Був повністю впевнений, що отримаю візу, адже у мене цілий автопарк з машин (6 штук) і кілька квартир (вкладаю в нерухомість). Офіційно я ніде не працюю, співпрацюю з брокерами по всьому світу, офіційно якось підтвердити свій дохід ніяк не можу. Тому вирішив сфабрикувати липову довідку про доходи».

Офіцер: «Джерело доходу викликає підозру. Відмовлено».

Висновок: В даному випадку необхідно знайти можливість правдиво підтвердити дохід. 

Випадок №11 «Відмова через суб'єктивні причини»

Відмовники: «Документи всі зібрала, джерело доходу вказала, мета поїздки - пологи закордоном, теж все по-чесному озвучила.

Офіцер: «Народжувати їдете? Ось і відмовлю вам, тому що сама не маю такої можливості. Та й дохід у вас не дуже який, ось і привід знайшовся».

Висновок: Такого роду випадки прогнозувати складно, на щастя, вони відбуваються вкрай рідко.

США Еміграція сша віза співбесіда посольство
comments powered by Disqus